Menu

Witam

Prowadzę od 2010r założone przeze mnie Warsztaty Aktorskie dla dzieci- "Teatr Dzieci Dzieciom" w wieku szkolnym oraz Scenę Młodych dla młodzieży gimnazjalno-licealnej "Maskarada":

Radzymin- Biblioteka MiG Radzymin ul.Konstytucji 3-go Maja 15

Marki- MCER ul. Wspólna 40/42

 

Zajęcia obejmują różne techniki teatralne: dykcja, emisja głosu, praca nad wierszem, proza, sceny aktorskie, ruch sceniczny, estrada, piosenka aktorska.

Oferujemy też możliwość kontaktu z profesjonalnymi agencjami aktorskimi przy WFDiF, oraz doświadczenia dubbingowe w studiach nagrań.

Udzielam również prywatnych lekcji gry na pianinie, keyboardzie,  piosenki aktorskiej w Art-Studio ul. Romualda Traugutta 35 w Radzyminie (www.art.malgosia-puzio.pl )

Jestem aktorką  (PWSFTViT) i absolwentką PSM II st im Fryderyka Chopina w Warszawie.  ( www.malgosia-puzio.pl )

Na moich zajęciach uczestniczy ponad 100 dzieci i młodzieży skupionych w Teatrze Dzieci Dzieciom i Grupie teatralnej Maskarada. W każdym sezonie młodsze dzieci wystawiają dwie premiery: w okresie świątecznym i na zakończenie roku szkolnego w czerwcu. Starsza młodzież bierze udział w Przeglądach Teatralnych min. w Teatrze Polskim w Warszawie, wystawialiśmy dramaty Stanisława Mrożka. często młodzież próbuje swoich sił przed kamerą w różnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Nasze przedstawienia zapraszane są na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Markach, liczne pikniki rodzinne na terenie Radzymina , Marek i Gminy, oraz na wywiady dla Radia Fama. Co roku wszystkie grupy teatralne biorą udział w Festiwalu teatralnym - STARadzymin - Spotkania Teatrów Amatorskich Radzymin, dostają liczne nagrody. Młodzi adepci sztuki aktorskiej mają też na swoim koncie indywidualne nagrody na Konkursach recytatorskich na szczeblu zarówno gminnym jak i powiatowym.

Tytuły przedstawień: (w zakładce Relacje)

 

 

 

Zobacz Facebooka

Facebook Image

Gościmy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.