Menu

Relacje
2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2022 2023
Spektakle
Festiwal STAR
Wywiady
Nasze sukcesy
Etiudy filmowe

Witam

Prowadzę od 2010r założone przeze mnie Warsztaty Aktorskie dla dzieci- "Teatr Dzieci Dzieciom" w wieku szkolnym oraz Scenę Młodych dla młodzieży gimnazjalno-licealnej "Maskarada":

Radzymin- Biblioteka MiG Radzymin ul.Konstytucji 3-go Maja 15

Marki- MCER ul. Wspólna 40/42

 

Zajęcia obejmują różne techniki teatralne: dykcja, emisja głosu, praca nad wierszem, proza, sceny aktorskie, ruch sceniczny, estrada, piosenka aktorska.

Oferujemy też możliwość kontaktu z profesjonalnymi agencjami aktorskimi przy WFDiF, oraz doświadczenia dubbingowe w studiach nagrań.

Udzielam również prywatnych lekcji gry na pianinie, keyboardzie,  piosenki aktorskiej w Art-Studio ul. Romualda Traugutta 35 w Radzyminie (www.art.malgosia-puzio.pl )

Jestem aktorką  (PWSFTViT) i absolwentką PSM II st im Fryderyka Chopina w Warszawie.  ( www.malgosia-puzio.pl )

Na moich zajęciach uczestniczy ponad 100 dzieci i młodzieży skupionych w Teatrze Dzieci Dzieciom i Grupie teatralnej Maskarada. W każdym sezonie młodsze dzieci wystawiają dwie premiery: w okresie świątecznym i na zakończenie roku szkolnego w czerwcu. Starsza młodzież bierze udział w Przeglądach Teatralnych min. w Teatrze Polskim w Warszawie, wystawialiśmy dramaty Stanisława Mrożka. często młodzież próbuje swoich sił przed kamerą w różnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Nasze przedstawienia zapraszane są na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Markach, liczne pikniki rodzinne na terenie Radzymina , Marek i Gminy, oraz na wywiady dla Radia Fama. Co roku wszystkie grupy teatralne biorą udział w Festiwalu teatralnym - STARadzymin - Spotkania Teatrów Amatorskich Radzymin, dostają liczne nagrody. Młodzi adepci sztuki aktorskiej mają też na swoim koncie indywidualne nagrody na Konkursach recytatorskich na szczeblu zarówno gminnym jak i powiatowym.

Tytuły przedstawień: (w zakładce Relacje)

 

 

 

Zobacz Facebooka

Facebook Image

Gościmy

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.