Menu

Relacje
2016 2015 2014 2013 2017 2018 2019 2020 2021
Spektakle
Festiwal STAR
Wywiady
Nasze sukcesy
Etiudy filmowe

Witam

Prowadzę od 2010r założone przeze mnie Warsztaty Aktorskie dla dzieci- "Teatr Dzieci Dzieciom" w wieku szkolnym oraz Scenę Młodych dla młodzieży gimnazjalno-licealnej "Maskarada":

Radzymin- Biblioteka MiG Radzymin ul.Konstytucji 3-go Maja 15 

Radzymin- L.O.im. C.K.Norwida ul.Konstytucji 3-go Maja 26 aula

Marki- Szkoła Podstawowa nr 3 na ul.Pomnikowej 21.

 

Zajęcia obejmują różne techniki teatralne: dykcja, emisja głosu, praca nad wierszem, proza, sceny aktorskie, ruch sceniczny, estrada, piosenka aktorska.

Oferujemy też możliwość kontaktu z profesjonalnymi agencjami aktorskimi przy WFDiF, oraz doświadczenia dubbingowe w studiach nagrań.

Udzielam również prywatnych lekcji gry na pianinie, keyboardzie,  piosenki aktorskiej w Art  Studio ul. KOnstytucji 3-go Maja 26 w Radzyminie, L.O.im.C.K.Norwida sala na Ip kolo auli (www.art.malgosia-puzio.pl )

Jestem aktorką  (PWSFTViT) i absolwentką PSM II st im Fryderyka Chopina w Warszawie.  ( www.malgosia-puzio.pl )

Na moich zajęciach uczestniczy ponad 100 dzieci i młodzieży skupionych w Teatrze Dzieci Dzieciom i Grupie teatralnej Maskarada. W każdym sezonie młodsze dzieci wystawiają dwie premiery: w okresie świątecznym i na zakończenie roku szkolnego w czerwcu. Starsza młodzież bierze udział w Przeglądach Teatralnych min. w Teatrze Polskim w Warszawie, wystawialiśmy dramaty Stanisława Mrożka. często młodzież próbuje swoich sił przed kamerą w różnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Nasze przedstawienia zapraszane są na Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Markach, liczne pikniki rodzinne na terenie Radzymina , Marek i Gminy, oraz na wywiady dla Radia Fama. Co roku wszystkie grupy teatralne biorą udział w Festiwalu teatralnym - STARadzymin - Spotkania Teatrów Amatorskich Radzymin, dostają liczne nagrody. Młodzi adepci sztuki aktorskiej mają też na swoim koncie indywidualne nagrody na Konkursach recytatorskich na szczeblu zarówno gminnym jak i powiatowym.

Tytuły przedstawień: (w zakładce Relacje)

 

 

 

Zobacz Facebooka

Facebook Image

Gościmy

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.